Kombinacja norweska - www.kombinacjanorweska.dbv.pl
 
Menu
STRONA GŁÓWNA
WYWIADY
GALERIA
STATYSTYKI
ARCHIWUM ANKIET
LINKI
KATEGORIE NEWSÓW
SZUKAJ
TERMINARZ
SKŁADY DRUŻYN
KLASYFIKACJA
TERMINARZ
KADRY NARODOWE
HISTORIA
PŚ LIVE
KLASYFIKACJA
TERMINARZ
WSPÓŁPRACA
REKLAMA
TYPER
FORUM
REDAKCJA
ZIMA 2012/2013
ARCHIWUM
ZASADY
Statystyki
Rafał Snoch
Facebook
Wyniki typera
1. Emil 131
2. Admin 113,5
3. Urbus 97,5
4. PiW 86
5. borek99 68
6. Tomek 37
7. Menson 31
8. tomno491 27,5
9. jedrek 27
10. Daerdin 25,5
PEŁNA KLASYFIKACJA
Ostatnie Artykuły
Brak zawartości dla tego panelu
Aktualności
Łączymy się z www.skipol.pl!      |      Dziękujemy, że byliście z nami i mamy nadzieję, że zostaniecie też na skipolu!      |      Wszystkie nasze stałe rubryki znajdziecie na zupełnie nowej stronie skipol      |      Do zobaczenia!
Przed nami pierwsza odsłona EYOWF! [LISTA STARTOWA + ANALIZA]
EYOWF 2011

44 młodych kombinatorów norweskich z roczników 1994 i 1995 wystąpi w pierwszym konkursie Europejskich Zimowych Igrzysk Młodzieży w Libercu. Wśród nich znajduje się czterech Polaków - Jakub Wolny, Damian Urbaś, Jakub Przybyła oraz Stanisław Biela. Z tego grona jedynie Biela (wystąpi z ostatnim numerem startowym) ma największe szanse na ukończenie zawodów w ścisłej czołówce. Oprócz lidera polskiej drużyny, mocni będą Austriacy i Niemcy, którzy odnoszą sukcesy podczas zawodów Alpen Cup. Jakob Lange i David Welde, pomimo młodewgo wieku, stawali już nawet na podium konkursów tego cyklu. Jedynym zawodnikiem, który ma na koncie punktu Pucharu Kontynentalnego jest Fin Jani Peltola.

LISTA STARTOWA

1 Fabian Steindl AUT 1994
Osiągnięcia: 14. miejsce w AC w Lauscha (2010)

2 Paul Gerstgraser AUT 1995
Osiągnięcia: 22. miejsce w AC w Kranju (2011)

3 Philipp Orter AUT 1994
Osiągnięcia: 6. miejsce w AC w Kranju (2011) i w Seefeld (2010); 35. miejsce w PK w Bischofshofen (2010)

4 Markus Gruber AUT 1994
Osiągnięcia: 5. miejsce w AC w Hinterzarten (2011); 7. miejsce w AC w Lauscha (2010); 32. miejsce w PK w Bischofshofen (2010)

5 Ondřej Kelnar CZE 1994
Osiągnięcia: 34. miejsce w AC w Libercu (2009); 55. miejsce w PK w Harrachovie (2011)

6 Petr Cáb CZE 1995
Osiągnięcia: 59. miejsce w AC w Libercu (2009)

7 Tomáš Dufek CZE 1994
Osiągnięcia: 39. miejsce w AC w Libercu (2009)

8 Rauno Loit EST 1995
Osiągnięcia: 53. miejsce w MŚJ w Otepää (2011)

9 Karl Mustjõgi EST 1995
Osiągnięcia: brak występów międzynarodowych

10 Jani Peltola FIN 1994
Osiągnięcia: 29. miejsce w PK w Rovaniemi (2009)

11 Ville Heikkinen FIN 1995
Osiągnięcia: 38. miejsce w PK w Kuusamo (2010); 38. miejsce w MŚJ w Otepää (2011)

12 Ilkka Herola FIN 1995
Osiągnięcia: brak występów międzynarodowych

13 Arttu Alander FIN 1994
Osiągnięcia: 49. miejsce w PK w Harrachovie (2011); 43. miejsce w MŚJ w Otepää (2011)

14 Thomas Strappazzon FRA 1994
Osiągnięcia: 53. miejsce w AC w Hinterzarten (2011)

15 Edouard Vanini FRA 1994
Osiągnięcia: 49. miejsce w AC w Hinterzarten (2011)

16 Nicolas Didier FRA 1995
Osiągnięcia: 50. miejsce w AC w Hinterzarten (2011)

17 Hugo Buffard FRA 1994
Osiągnięcia: 36. miejsce w AC w Seefeld (2010); 35. miejsce w MŚJ w Otepää (2011)

18 Carsten Schmidt GER 1994
Osiągnięcia: 34. miejsce w AC w Hinterzarten (2011)

19 Jakob Lange GER 1995
Osiągnięcia: 2. miejsce w AC w Hinterzarten (2011); 8. miejsce w AC w Kranju (2011)

20 David Welde GER 1994
Osiągnięcia: 1. miejsce w AC w Schonach (2009); 3. miejsce w AC w Hinterzarten (2011) i w Kranju (2011)

21 Tom Lubitz GER 1995
Osiągnięcia: 29. miejsce w AC w Hinterzarten (2011)

22 Christian Bauer ITA 1994
Osiągnięcia: 54. miejsce w AC w Kranju (2010)

23 Paolo Corradini ITA 1994
Osiągnięcia: 45. miejsce w AC w Kranju (2011)

24 Daniele Varesco ITA 1995
Osiągnięcia: 46. miejsce w AC w Kranju (2011)

25 Alex Tarquini ITA 1994
Osiągnięcia: 48. miejsce w AC w Libercu (2010)

26 Christian Ingebrigtsen NOR 1994
Osiągnięcia: brak występów międzynarodowych

27 Mads Kristoffer Waaler NOR 1994
Osiągnięcia: brak występów międzynarodowych

28 Simen Tiller NOR 1995
Osiągnięcia: brak występów międzynarodowych

29 Harald Johnas Riiber NOR 1995
Osiągnięcia: brak występów międzynarodowych

30 Jakub Przybyla POL 1994
Osiągnięcia: brak występów międzynarodowych

31 Stanislaw Biela POL 1994
Osiągnięcia: 17. miejsce w AC w Libercu (2010); 17. miejsce w MŚJ w Otepää (2011)

32 Damian Urbas POL 1994
Osiągnięcia: brak występów międzynarodowych

33 Jakub Wolny POL 1995
Osiągnięcia: brak występów międzynarodowych

34 Rustam Khabibrakhmanov RUS 1994
Osiągnięcia: brak występów międzynarodowych

35 Vladimir Kotelnikov RUS 1994
Osiągnięcia: brak występów międzynarodowych

36 Evgeniy Klimov RUS 1994
Osiągnięcia: brak występów międzynarodowych

37 Dmitriy Zharkov RUS 1994
Osiągnięcia: brak występów międzynarodowych

38 Urh Krajncan SLO 1995
Osiągnięcia: 47. miejsce w AC w Kranju (2011)

39 Luka Oblak SLO 1994
Osiągnięcia: 54. miejsce w AC w Libercu (2010)

40 Zan Zagomilsek SLO 1994
Osiągnięcia: 48. miejsce w AC w Kranju (2011)

41 Borut Mavc SLO 1994
Osiągnięcia: 32. miejsce w AC w Kranju (2011); 50. miejsce w PK w Kranju (2010)

42 Raphael Heimgartner SUI 1994
Osiągnięcia: 29. miejsce w AC w Kranju (2011)

43 Valeriy Morozov UKR 1994
Osiągnięcia: brak występów międzynarodowych

44 Vitaliy Marchenko UKR 1995
Osiągnięcia: 54. miejsce w PK w Harrachovie (2011)

PROGRAM ZAWODÓW

14.02.2011
11:00 oficjalny trening - skoki

15.02.2011
10:00 seria próbna
11:00 konkurs indywidualny - skoki
15:00 konkurs indywidualny - bieg

14.02.2011
11:00 oficjalny trening - skoki

17.02.2011
11:00 konkurs drużynowy - skoki
15:00 konkurs drużynowy - bieg

Tomek dnia 14 luty 2011 19:05 · 0 Komentarzy · 751 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 790
Najnowszy Użytkownik: gvfzjngxwc
Klasyfikacje
LGP PK AC
Następne zawody
24/11 Lillehammer
25/11 Lillehammer
01/12 Kuusamo
01/12 Kuusamo
08/12 Erzurum
Ostatnie zawody
MC Liberec 30.09
1 K.Gryczuk 24:31.2
2 M.Dvorak +1:07.4
3 D.Urbaś +1:46.4
4 A.Vodsedalek +2:29.7
5 P.Słowiok +3:27.3
PEŁNE WYNIKI
Ankieta
Ranking Polaków
1. T.Pochwała 24
2. S.Kupczak 15
3. M.Wantulok 12
4. P.Słowiok 9
5. A.Cieślar 7
6. A.Gąsienica 5
7. M.Pyclik 4
8. M.Podżorski 3
8. W.Marusarz 3
10. K.Gryczuk 2
PEŁNY RANKING
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Richarduter
13/08/2017
[url=http://www.lyoncentr
e.fr/585-nike-flyknit-chu
kka-on-feet.html]Nike Flyknit Chukka On Feet[/url] You will see that you just don't must accept a dreary grin if you possess the know-wa


Richarduter
10/08/2017
fjovdna http://www.aroundthecorne
r.fr/835-nike-ninja-homme
-2015.php http://www.travail-intern
et.fr/nike-sb-trainerendo
r-blanche-962.html http://www.home-avenue.fr
/dior-sneak


ThomasEr
31/07/2017
zlojqqd http://www.ilcastellodifu
lignano.it/scarpe-tipo-va
lentino-441.php http://www.intercircoli.i
t/scarpe-armani-con-zeppa
-706.htm http://www.progettocarett
acaretta.it/281


Richarduter
31/07/2017
xoaxcup http://www.intercircoli.i
t/scarpe-armani-per-ragaz
zo-666.htm http://www.pixelgenic.it/
saucony-uomo-2016-nere-74
5.html http://www.cosebuonedicam
pagna.it/ray-ban-wayfa


MerlinJoime
26/07/2017
[url=https://www.isabella
brancolini.it/images/orig
inals/4584-gazelle-adidas
-pinterest.jpg]Gazelle Adidas Pinterest[/url] After reading these guidelines, you could start to know what it r


Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie