Kombinacja norweska - www.kombinacjanorweska.dbv.pl
 
Menu
STRONA GŁÓWNA
WYWIADY
GALERIA
STATYSTYKI
ARCHIWUM ANKIET
LINKI
KATEGORIE NEWSÓW
SZUKAJ
TERMINARZ
SKŁADY DRUŻYN
KLASYFIKACJA
TERMINARZ
KADRY NARODOWE
HISTORIA
PŚ LIVE
KLASYFIKACJA
TERMINARZ
WSPÓŁPRACA
REKLAMA
TYPER
FORUM
REDAKCJA
ZIMA 2012/2013
ARCHIWUM
ZASADY
Statystyki
Rafał Snoch
Facebook
Wyniki typera
1. Emil 131
2. Admin 113,5
3. Urbus 97,5
4. PiW 86
5. borek99 68
6. Tomek 37
7. Menson 31
8. tomno491 27,5
9. jedrek 27
10. Daerdin 25,5
PEŁNA KLASYFIKACJA
Ostatnie Artykuły
Brak zawartości dla tego panelu
Aktualności
Łączymy się z www.skipol.pl!      |      Dziękujemy, że byliście z nami i mamy nadzieję, że zostaniecie też na skipolu!      |      Wszystkie nasze stałe rubryki znajdziecie na zupełnie nowej stronie skipol      |      Do zobaczenia!
Podsumowanie "konferencji prasowej" w Krakowie [WIDEO]
Image and video hosting by TinyPi

Jak wszyscy dobrze wiemy w środowe popołudnie w Krakowie odbyła się konferencja prasowa Polskiego Związku Narciarskiego. Miała ona na celu podsumowanie sezonu 2011/2012 oraz podsumowanie cyklu Lotos Cup. Miały także zostać ogłoszone oficjalne składy kadr na sezon 2012/2013.

Konferencja była bardzo długa, bo trwała ponad dwie godziny. Pora przedstawić więc multum informacji o kombinacji norweskiej jakie do nas w tym czasie spłynęły. Dziarsko rozpoczął Apoloniusz Tajner: „Mamy powołaną grupę ośmioosobową w kombinacji norweskiej. Tu też pewne przetasowania. Kadrę objął Jan Klimko z biegów, ale był to doskonały światowej klasy kombinator norweski w związku z tym tą kadrę przejął” - tak prezes ocenił 120. zawodnika w rankingu wszechczasów prowadzonym przez Rafała Snocha.

No i to by był w zasadzie koniec podsumowania konferencji. Składy kadr można było wyczytać na zostawionym pliku kartek. Poza dekoracją najlepszych trójek w Lotos Cup, więcej o zimowym dwuboju nie mówiono. Nie było też możliwości zadawania pytań. Jednak był jeszcze jeden kombinacyjny akcent. Pojawił się filmik podsumowujący Lotos Cup, gdzie mogliśmy podziwiać Jakuba Michalczuka, Artura Oszczepalskiego (koordynatora ds. sponsoringu sportowego grupy Lotos) oraz Marka Siderka. Oszczepalski nie był zbyt wylewny w temacie kombinacji norweskiej i powiedział tylko, że musi powrócić na Igrzyska.

Image and video hosting by TinyPiNieco więcej powiedział Marek Siderek: „Główna idea, która skupiała się na kombinacji norweskiej, to start wszystkich zawodników w kombinacji norweskiej. Przede wszystkich chodzi o wszechstronny rozwój tych naszych zawodników, aby ta specjalizacja następowała jak najpóźniej, abyśmy wyłaniali te perełki zarówno w skokach jak i kombinacji norweskiej, już po całym cyklu zawodów Lotos Cup” - skomentował Siderek.

Były trener, a obecny asystent w kadrze, czyli Jakub Michalczuk także wypowiedział się na temat konkursów Lotos Cup. „Trzeba przypomnieć, że również Adam Małysz swoje pierwsze kroki zaczynał właśnie od kombinacji norweskiej, gdzie grupa szkoleniowa od podstaw była bardzo wszechstronnie prowadzona, a w trakcie rozwoju właśnie okazywało się kto ma większe predyspozycje czy to do biegania , czy do skakania czy być może nawet do kombinacji. Bardzo dobrze jest to prowadzone, bardzo szeroko, bardzo wszechstronnie, a z latami oczywiście następuje specjalizacja, a wtedy już wiadomo jaką swoja mocną cechę dalej umacniać” - powiedział Jakub Michalczuk.

W kronice sportowej trochę poszerzono wypowiedź byłego szkoleniowca. „Jest do drugi sezon w którym odbywa się również kombinacja norweska. Muszę powiedzieć, że się niezmiernie cieszę, że te zawody weszły do cyklu Lotos Cup, bo dla młodych kombinatorów, którzy będą chcieli stanowić przedsionek kadry czy wejść do kadry w przyszłości, to jest taka bardzo dobra droga do ich rozwoju sportowego, aby tu móc rywalizować na polskich trasach i w przyszłości również uzupełnić skład kadry, występować na Mistrzostwach Świata Juniorów oraz w zawodach seniorskich również” - zakończył Michalczuk.

FILM PODSUMOWUJĄCY CYKL LOTOS CUP (NIEPEŁNY)

RELACJA W KRAKOWSKIEJ KRONICE

Miejmy nadzieje, że konferencja przed inauguracją sezonu 2012/2013 będzie już normalną konferencją, czyli będzie obfitowała w pytania dziennikarzy z sali. W tym momencie nie ma nawet potrzeby zamieszczania jakichkolwiek nagrań z konferencji, bo kombinacja była tematem tabu.

Raku dnia 27 kwiecień 2012 16:36 · 10 Komentarzy · 1019 Czytań · Drukuj

Komentarze
ale10poz dnia 27 kwiecień 2012 16:43
Michalczuk i Klimko zapewne odpowiednio te mocne cechy młodych zawodników "umocnią"...
Alina88 dnia 27 kwiecień 2012 17:50
Miejmy nadzieję, że do czasu zorganizowania konferencji przed inauguracją sezonu 2012/2013 ten portal będzie miał już normalnych dziennikarzy, czyli nie takich, którzy tylko przychodzą raz na rok , podpierają ścianę i boją się zrobić jakikolwiek wywiad, zasłaniając się faktem, że z sali pytań zadawać się nie dało, do prezesa podejść też się nie dało, do zawodników nie było dostępu, a w ogóle to od wywiadów dla DBV jest Piotr Walkowiak, a nie Admin. Wygląda na to, że dla niektórych odwaga w realu to też temat tabu.
Raku dnia 27 kwiecień 2012 18:04
Hehe. OGIEŃsmileysmiley

Po pierwsze nie jestem i nigdy nie będę dziennikarzem, więc sobie wypraszam. Nie bawi mnie uganianie się za tucznikami, którym trzeba robić piękne fotki i przepychać się na łokcie o najlepsze miejsce pod wąsami Tajnera. Są już ludzie od tego. Piotr zamierza się kształcić w kierunku kariery dziennikarskiej, ewentualnie komentatorskiej, podobnie jak Jedrek, wiec ich możesz nazywać ewentualnymi dziennikarzami. Ja przyszedłem tylko zadać publiczne pytanie z którego być może skorzystały by jakieś inne media nagrywające konferencję. Zresztą to nie ja ogłaszałem wszem i wobec co zrobię jak tylko kogoś zobaczę na MP, tylko Twój współpracownik.
Po drugie mi w przeciwieństwie do Ciebie nie płacą za marnowanie czasu na PZNowskich konferencjach.
Po trzecie portal może upaść w każdym momencie, bo wystarczy że odejdzie jedna osoba i już nie będzie możliwości na kontynuowanie HOBBYSTYCZNEJ (nie, nie zarobkowej) działalności, a przynajmniej będzie to mocno utrudnione. Tak więc portal nie będzie miał prawdziwych redaktorów, bo prawdziwi redaktorzy chcą zarabiać, a nie pisać sobie "ot tak".
Po czwarte jeśli chodzi o odwagę w realu, to z pewnych względów mogła byś spojrzeć w lustro (i chwilę pomyśleć) przed takim sformułowaniem.
Po piąte czy ja pisałem coś o zawodnikach? Z byłej kadry był bodaj tylko Andrzej Gąsienica.
Po szóste muszę przyznać, że skutecznie przesiąkłaś PZNem. Apoloniusz musi być dumny, bo weszło Ci to w krew smiley

Chyba tyle, jeśli chodzi o doprecyzowanie. Na przyszłość przekaż ludziom w PZNie definicję wyrażenia "konferencja prasowa". Aczkolwiek zgadza się, że "dałem dupy" co nie zmienia faktu, że ta strona nie jest utrzymywana z budżetu państwa w przeciwieństwie do innych.

Serdecznie pozdrawiam i przepraszam czytelników, że musiałem się publicznie ustosunkować od ataku pracownika PZNusmiley Jak wiadomo nigdy nie było i nie będzie tu cenzury, więc usuwać nie zamierzam, tak więc odpowiedzieć musiałem.
Tyski dnia 27 kwiecień 2012 18:50
Wiadomo co się stanie z tym portalem jak będą się tutaj wypowiadać rasowi dziennikarze... tuszowanie problemu i pokazywanie PZN-u z najlepszej strony nic nie da... a tylko ukazuje jak szerzy się propaganda w "dziennikarstwie".
Tyski dnia 27 kwiecień 2012 18:52
Swoją drogą pod artykułami ze strony PZN próżno szukać jakichkolwiek komentarzy... Czemu? Można się domyślić... Z tego wynika że kn.dbv.pl ma chyba większą popularność niż strona związkowców.
pamparam dnia 28 kwiecień 2012 00:45
Nie mam wiele do powiedzenia na temat tego artykułu, bo nawet nie chce mi się go czytać po pierwszych zdaniach autora.
Może taki koniec wypowiedzi na temat tej dwu godzinnej konferencji, bo pół przespałeś lub zastanawiałeś się jak wybronić swoją osobę, kiedy nie będzie wywiadów ani żadnych ciekawszych informacji ? ;]]
A tak na marginesie po sześciu skończyły Ci się argumenty, czy nie umiesz dalej liczyć ? smiley))
Wasza Afrodyta smileysmiley
Raku dnia 28 kwiecień 2012 01:17
Ależ przed kim się mam bronić?smiley Chyba przed Bogiem, bo nikt tu w redakcji nie ma żadnych przełożonych i nie ma narzuconych funkcji z których musi się wywiązywać. Na pewno nie będę się bronił przed kimś kto dziwnym trafem dziś się zarejestrował i dziwnym trafem boi się nawet podpisać sensowniejszym nickiem. Co gorsza chyba będę się musiał bronić jeszcze raz, bo kilka dni mnie nie będzie i nic się w tym czasie z mojej strony nie pojawismiley

A przy sześciu uznałem, że Alina88 wróci do punktu nr 4 i następnym razem się zastanowi o co jej tak na prawdę chodzi. Tak bardzo chciała udowodnić swoją dziennikarska wyższość (zresztą ja jej nie neguje, bo nie jestem dziennikarzem!), a ostatni wywiad z trenerem kadry pochodzi z listopada. Czyżby się dojść nie dało pomimo pracy w "jednej firmie"? W razie czego spróbuje jeszcze na palcach doliczyć do 10. Aż ciekawe kto Cie nasłał, choć można się domyślićsmiley

PS Zaszła pewna pomyłka - raczej nie Afrodyta lecz Hefajstos. Pasuje dużo lepiej.
PS 2 Osoba o takim samym adresie IP jak Twój została zbanowana na stronce counter strika i miała tam nicka "Głodny MC" (zmiana płci?). To chyba wyjaśnia sprawę Twojego wieku. Pamiętaj, że internet nie jest anonimowy.
pamparam dnia 28 kwiecień 2012 01:38
No widzisz jaki dziwny traf! A i ja się nie boję... tylko akurat mój nick jest oryginalny smiley) Ojeju nie będzie Cię? No widzisz peszek! Tylko do 10? Och ambitny to jesteś! brawo smiley) Mhm... mówisz Hefajstos? dla Ciebie może i tak, bo dla przyjaciół Afrodyta... wiesz oni nie jarają się od mojego ognia... uważaj nie spal się.. ! Aaa zapomniał przekazać, bóg Re Cię pozdrawia i karze wracać do Twoich ciemności, Kuk. ( to taki egipski bożek jakby co smiley) wybranka Kakuet czeka :]] żabciu smiley
** Kuk - przedstawiany w postaci żaby .
Raku dnia 28 kwiecień 2012 01:56
Sprawa wieku się definitywnie rozwiązała, sprawa lokalizacji także, sprawa płci niekoniecznie. Jeszcze jeden wpis taki jak ten poprzedni, a będzie historyczny, pierwszy ban na IP, a w Twojej karierze już co najmniej drugi, tylko tym razem na stałe. Możesz mnie śmiało atakować i wytykać mi różne błędy, tylko oczekuje przynajmniej gimnazjalnego poziomu dyskusji. Dzieci neo zapraszam na Onet.
jan_w dnia 28 kwiecień 2012 13:42
Chciałem wyrazić pełne poparcie dla Admina. Jak zwykle okazuje się, że to właśnie "amatorzy" dziennikarscy mają największą wiedzę i są bezkompromisowi w przeciwieństwie do dziennikarzy zawodowych. A do tego wszędzie mają pod górkę.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 861
Najnowszy Użytkownik: fyjcdfzvxr
Klasyfikacje
LGP PK AC
Następne zawody
24/11 Lillehammer
25/11 Lillehammer
01/12 Kuusamo
01/12 Kuusamo
08/12 Erzurum
Ostatnie zawody
MC Liberec 30.09
1 K.Gryczuk 24:31.2
2 M.Dvorak +1:07.4
3 D.Urbaś +1:46.4
4 A.Vodsedalek +2:29.7
5 P.Słowiok +3:27.3
PEŁNE WYNIKI
Ankieta
Ranking Polaków
1. T.Pochwała 24
2. S.Kupczak 15
3. M.Wantulok 12
4. P.Słowiok 9
5. A.Cieślar 7
6. A.Gąsienica 5
7. M.Pyclik 4
8. M.Podżorski 3
8. W.Marusarz 3
10. K.Gryczuk 2
PEŁNY RANKING
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Richarduter
13/08/2017
[url=http://www.lyoncentr
e.fr/585-nike-flyknit-chu
kka-on-feet.html]Nike Flyknit Chukka On Feet[/url] You will see that you just don't must accept a dreary grin if you possess the know-wa


Richarduter
10/08/2017
fjovdna http://www.aroundthecorne
r.fr/835-nike-ninja-homme
-2015.php http://www.travail-intern
et.fr/nike-sb-trainerendo
r-blanche-962.html http://www.home-avenue.fr
/dior-sneak


ThomasEr
31/07/2017
zlojqqd http://www.ilcastellodifu
lignano.it/scarpe-tipo-va
lentino-441.php http://www.intercircoli.i
t/scarpe-armani-con-zeppa
-706.htm http://www.progettocarett
acaretta.it/281


Richarduter
31/07/2017
xoaxcup http://www.intercircoli.i
t/scarpe-armani-per-ragaz
zo-666.htm http://www.pixelgenic.it/
saucony-uomo-2016-nere-74
5.html http://www.cosebuonedicam
pagna.it/ray-ban-wayfa


MerlinJoime
26/07/2017
[url=https://www.isabella
brancolini.it/images/orig
inals/4584-gazelle-adidas
-pinterest.jpg]Gazelle Adidas Pinterest[/url] After reading these guidelines, you could start to know what it r


Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl