Rusza druga edycja typera! Zapraszamy do obstawiania [AKTUALIZACJA]
Dodane przez Raku dnia 20 listopad 2011 00:55

Dziś na naszym serwisie rusza druga edycja typera, w którym to każdy z Was może bezpłatnie obstawiać wyniki nadchodzących zawodów Pucharu Świata. W tym sezonie czeka nas aż 27 konkursów Pucharu Świata (w tym cztery drużynowe). Zasady zabawy są bardzo proste. Należy wytypować pierwszą piątkę zawodów, miejsce najlepszego Polaka, zwycięzce skoków i biegu oraz jednorazowo zwycięzców PŚ i PN.

[Kliknij "Czytaj więcej" aby zobaczyć dalszą część newsa]


Rozszerzona zawartość newsa

Dziś na naszym serwisie rusza druga edycja typera, w którym to każdy z Was może bezpłatnie obstawiać wyniki nadchodzących zawodów Pucharu Świata. W tym sezonie czeka nas aż 27 konkursów Pucharu Świata (w tym cztery drużynowe). Zasady zabawy są bardzo proste. Należy wytypować pierwszą piątkę zawodów, miejsce najlepszego Polaka, zwycięzce skoków i biegu oraz jednorazowo zwycięzców PŚ i PN. Szczegółowy regulamin oraz zasady punktacji można znaleźć na FORUM. Aby móc wziąć udział w zabawie wystarczy tylko założyć konto na naszym serwisie.

Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda pieniężna w wysokości 50 zł oraz drobne upominki zdobyte na PŚ w Zakopanem. Z pewnością będą to świetne pamiątki dla kibiców kombinacji norweskiej. Jeśli zainteresowanie konkursem będzie duże być może pojawią się też nagrody za pozostałe miejsca na podium. Tylko od Was zależy czy typer będzie prowadzony.

Przypominamy, że pierwsze punktowane zawody odbędą się już 25 listopada (piątek) o 13:30 i trzeba pamiętać o tym, że podczas pierwszego typowania należy także podać zwycięzcę klasyfikacji generalnej i kraj, który zwycięży w Pucharze Narodów. Za ten typ punkty zostaną doliczone pod zakończeniu sezonu.

Aby wziąć udział zabawie załóż konto i kliknij TUTAJ

Powodzenia!