Tim Hug Mistrzem Szwajcarii
Dodane przez Raku dnia 06 październik 2012 14:36

Tim Hug wywalczył dziś w Einsiedeln tytuł Mistrza Szwajcarii w kombinacji norweskiej. Hug był najlepszy zarówno na skoczni jak i na trasie biegu. Drugie miejsce zajął Sven Fawer, a trzecie Sepii Hurschler. Zawody ukończyło zaledwie pięciu zawodników.

[Kliknij "Czytaj więcej" aby zobaczyć dalszą część newsa]

Rozszerzona zawartość newsa
Image and video hosting by TinyPi

Po skokach na Andreas Kuettel Schanze prowadził Tim Hug (107,5m). Na drugim miejscu klasyfikowany był Jan Kirchhofer (103m), a na trzecim Sven Fawer (102,5m). W konkursie skoków do kombinacji wystąpiło siedmiu zawodników.

PEŁNE WYNIKI PO SKOKACH

Na trasie biegu Hug też okazał się najlepszy i pewnie zwyciężył. Na drugie miejsce awansował Sven Fawer, a na trzecie Sepii Hurschler. Stracili oni jednak ponad półtorej minuty do zwycięzcy. Czwarty był Jan Kirchhofer, a piąty Raphael Heimgartner. Tylko pięciu zawodników ukończyło rywalizację. W kategorii juniorów rywalizację ukończyło trzech zawodników, także wszyscy z nich stanęli na podium.